Перевірена якість

Про Нас

Clever Innovation – компанія із передовими технологічними розробками, які використовуються по всьому світі. Ми спеціалізуємося на встановленні інноваційних мультимедійних інженерних рішень для автоматизації та керування всіма системами вашого житла. Наші інтегровані технологічні розробки здатні підвищити до максимуму ваш рівень комфорту та раціоналізувати використання всіх ресурсів і приладів. Нашим завданням є створення індивідуальних та максимально корисних рішень для кожного замовника. Наші послуги розповсюджуються на:

 • приватні будинки,
 • квартири,
 • офіси,
 • ресторани,
 • готелі,
 • комерційні комплекси.

Основним напрямком нашої діяльності є проектування й встановлення систем керування будинком. Але ми продовжуємо підтримувати своїх клієнтів сервісним обслуговуванням та необхідними консультаціями. Наша досвідчена команда програмістів створила власний додаток для IOS та Android платформ. В ній ми об’єднали зручний користувацький інтерфейс та максимально розширений функціонал системи. Таким чином наші замовники мають в розпорядженні зрозумілу та просту в користуванні програму. Для монтажу ми використовуємо перевірене високотехнологічне обладнання відомих виробників, що гарантує довговічну та безперебійну роботу системи.

З нами ви зможете раціоналізувати використання усіх ресурсів і автоматизувати керування всіма пристроями.

Clever Innovation – це ваш шлях у майбутнє!

img

Декілька кроків до вашої мрії

img
mask
icon

1Зустріч та обговорення

Ми дбаємо про ваш дім та затишок у ньому. Саме тому ми уважні до деталей та зможемо порекомендувати вам оптимальний індивідуально розроблений для вас варіант.

Ми поділимось усіма тонкощами та нюансами  щодо можливостей системи. Обговоримо бажаний функціонал та наповнення й, враховуючи усі ваші побажання, підберемо найкраще обладнання. Ми втілюємо у життя складні задачі та сміливі рішення своїх замовників.

2Проектування та підбір обладнання

Кожен елемент системи протоколу KNX – це важливий пазл в створенні цілісної картини управління будинком. Саме тому ми детально проектуємо кожен елемент і використовуємо найкраще обладнання, щоб забезпечити надходження достовірної інформації на сервер. Це надає вам можливість керувати власним житлом правильно й без проблем.

Ви матимете можливість контролювати мікроклімат в приміщенні, підбирати ідеальне освітлення, слідкувати за будинком з найсучаснішою системою відеоспостереження та багато інших функцій, які зроблять ваш дім справді розумним!

icon
img
mask
img
mask
icon

3Інсталяція та налаштування

Протокол KNX відповідає сучасним вимогам у сфері кібер-безпеки. Саме тому, кожен пристрій – це окремий комп’ютер, який передає інформацію на опрацювання. Завдяки цьому інформація достовірна та точна. Інсталяція та налаштування відбувається в декілька етапів:

 • монтаж кабельної мережі та авторський нагляд;
 • підключення датчиків;
 • конфігурація та запуск системи;
 • налаштування;
 • технічна підтримка на всіх етапах роботи.

4Підрахунок вартості

Розрахунок вартості здійснюється на основі площі будинку, обсягу виконаних робіт та масштабів роботи. Ми підберемо оптимальний варіант для вас та вашого дому, навчимо користуватись і забезпечимо постійну технічну й консультаційну підтримку.

Clever – це система, що зробить ваш дім не лише комфортним, а й розумним!

icon
img
mask
img
mask
img
mask
img
mask
Маєте запитання?

Ми завжди на зв'язку

Радо проконсультуємо, допоможемо знайти оптимальне рішення та обрати найкраще!

Надіслати