img
mask
Інноваційні технології

Clever система

Протокол KNX – це конфігуратор, який дозволяє контролювати власний будинок. Ми створили просту в користуванні та зрозумілу в налаштуванні систему, яка дозволяє керувати світильниками, вимикачами, гардинами, клімат-контролем, системою відео спостереження та ін. Процес встановлення не займає багато часу  та є легким в обслуговуванні.

img
mask
img
mask

Технічні характеристики

img
100-240VAC
50/60 Hz
Pulse counters
RS-485
Rassberry PI3 B+
Quard Core 1/2GHz 64bit CPU
1GB RAM
BCM43438 wireless Lan and Bluetooth Low
Energy (BLE) on board
4 USB
RJ45(Ethernet)
img
mask
Впровадження нового

Налаштування системи

Clever система – це проста й легка у встановленні система для інсталяторів, що не відійме у вас багато часу. Детальний процес встановлення та налаштування нашими працівниками спростить та полегшить роботу із системою. Ми тісно співпрацюємо із замовником на усіх етапах впровадження, навчання та налаштування, щоб в подальшому у вас не виникало запитань. Детальну інструкцію щодо налаштування системи ви знайдете в допоміжному файлі.

Завжди на зв'язку

Технічна підтримка

Ми розуміємо, що контроль та керування всією системою може викликати певні труднощі. В процесі встановлення та користування у вас можуть виникати питання. Тому ми подбали про технічну підтримку, яка допоможе вам розібратися у всіх тонкощах системи. Ми зекономимо ваш час та допоможемо із вирішенням проблем всього за декілька кліків. Адже Clever – це проста і зрозуміла в користуванні система розроблена саме для вас!

img
mask
Перевірена якість

Обираємо кращих

Запорукою успіху за контролем в будинку є вибір обладнання, яке передає інформацію на пристрій, на основі якої і відбувається діагностика.
img
mask
img
mask
Впровадження нового

Система навчання

Ми цінуємо наших клієнтів та їхній час. Саме тому процес навчання займе у вас мінімум часу, а ви отримаєте максимум інформації та усі матеріали щодо користування, інсталяції та подальшої підтримки системи.

Вам не доведеться довго сидіти та розбиратись у незрозумілій документації – ми це зробили за вас. Ви зможете змінювати конфігурацію функціоналів (можливо функцій?) та їхню кількість. Ми навчимо вас, як доінтегровувати функціонал без зміни обладнання. Ми робимо усе для того, щоб ваша робота була простою та зручною.

img
mask
img
mask
Найкраще для вас

Переваги Clever системи

img
Протокол відповідає вимогам кібер-безпеки
img
Надійність перевірена часом та підтверджена виробниками із світовим ім’ям
img
Віддалена зміна функціоналу та конфігурацій за побажанням клієнта
img
Зручний та простий інтерфейс
img
Децентралізація протоколу (кожен пристрій окремий комп’ютер)
img
Можливість доінтеграції функціоналу без змін обладнання
Маєте запитання?

Ми завжди на зв'язку

Радо проконсультуємо, допоможемо знайти оптимальне рішення та обрати найкраще

Надіслати